• Новак
2060 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард должина од 450 мм алуминиумски профил workbench 1pcs

2060 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард должина од 450 мм алуминиумски профил workbench 1pcs

DEN 129.60

Достапност
Производот е достапен

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Декларирани спецификации

Големина:
450mm, 460mm
Број На Модел На:
2060
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
линеарни железнички

Комплементите на стоката

3D Печатач Топол Кревет Моќ Проширување Одбор Heatbed Моќ Реле Модул MOS Цевка Транзистори со Висока Струја на Оптоварување Модул

Кога светлото е за, на излез од работа.SMD optocoupler изолација, силна возење способност, стабилни перформанси

DEN 349.00 367.20

20100 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард бела должина од 450 мм индустриски алуминиумски профил workbench 1pcs

Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест answer : ___

DEN 227.00 227.04

1Pcs 3D Печатач Двојно Млазницата Топлина Мијалник Сите-метал Радијатор Алуминиум Легура Двојна глава Мулти-млазницата Алуминиум

3 D Додатоци фабрика директна продажба, ние ќе се фокусираме на квалитетот, а не квантитетот !1 Добар квал�

DEN 329.00 400.80

2 парчиња Изгради Лист изгради плоча лента 214x214mm црна Матирано Загрева во кревет Wanhao i3 3D Печатач Налепница со 3M Поддршка

2 парчиња 214x214mm црна Матирано Загрева во кревет Wanhao i3 3 D Печатач Налепница Изгради Лист изгради плоча лен

DEN 450.00 479.04

3D Печатач openbuilds алуминиумска плоча T3x88x127 посебни слајд алуминиумска плоча за алуминиумски профил V-Слот Подемен Плоча(20-80mm)

Пратете ни емаил за било какви прашања или прашања може да имате.Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви �

DEN 302.40

10pcs/многу Тензија Извори 3D Принтери Делови Силна Pushrod Амортизацијата 38*26*5mm им Помогнам на Стап Повлекување Дел Јаглероден

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ако објектот е во ваши

DEN 93.00 107.04